Llista d'inscrits INSCRIPCIÓ GENERAL - 18a CURSA BBVA SANT SILVESTRE 2022

Cognoms Nom Sexe Club
ABEJARO GARCIA ADRIÀ M
ABEJARO RODRIGUEZ PACO M
ADAN GARCIA JUANA F RUN SPEED TÀRRACO
ADZERIAS SAPERAS TONI M RUN SPEED TÀRRACO
AGULLO RODRIGUEZ MARIA SALUT F INDEPENDENT
AINCIOA PEREZ MARIA LORENA F
ALAMÁN BUSQUETS JORDI M EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
ALBA MORCILLO JOAN CARLES M BBVA
ALBAREDA GUINOVART SERGI M
ALBERICH RIBE CARLES M CJXT
ALBINO RAMIREZ JORDI M AAEET - GRUP ATLÈTIC
ALCAIDE PÉREZ MANEL M INDEPENDENT
ALCAINE MUR ERNESTO M
ALCARAZ GUTIÉRREZ AMALIA F C.E. ALLIBERADRENALINA
ALDAVE JORDI M SUPER 3
ALDECOA LLAURADO SANTI M CORREDORS PLATJA LLARGA
ALEU ANNA F C.E. ALLIBERADRENALINA
ALFARO FRANQUEZA ADRIÀ M
ALFARO FRANQUEZA EMMA F
ALFARO MATEU VICTOR M
ALONSO MARTIN CARLES M TDE RUNNER
ALTADILL BADET GERARD M C.E. ALLIBERADRENALINA
ALTADILL SOLER SALVADOR M C.E. ALLIBERADRENALINA
ÁLVAREZ DÍAZ M.JOSE F RUNNERGERS
ALVAREZ GARCIA TERE F AAEET
ALVAREZ JAREÑO MANUEL M
ÁLVAREZ MUÑOZ CARMEN F
ALVAREZ NAVARRO ANTONIO M
ALVENTOSA JORDI M TENNIS TARRAGONA
AMATE TARRAGON RUBEN M
AMIGÓ ANTONI M PENYA FONDISTES LA XISTORRA
AMIGÓ JUNY F PENYA FONDISTES LA XISTORRA
ANDREASSEN CHRISTIAN M
ANDRÉS PÉREZ DAVID M
ANDREU ORTIZ DE PINEDO JAVIER M
ANGUERA TARRAGÓ JORDI M
ANIDO SEIJAS SERGIO M CLUB MONTEPENARUBIA COSTA DAURADA
ANTÓN VALENTÍ JOSÉ M
APARICIO YOLANDA F
ARDID RUIZ CLAUDIA F
ARIAS TAMARGO GUILLERMO M
ARILLA RAFOLS NORA RITA F COLLA CASTELLERA SANT PERE I SANT PAU
ARNÉS IRANZO ETNA F
ARNÉS IRANZO GINA F
ARNÉS NOVAU XAVIER M
ARTIGAS BELTRAN MIGUEL M C.E. MOUNTAIN TRAIL VILASECA
ARTIGAS GISBERT THAIS F
ARTIGAU XAVIER M VIDING RUNNING CLUB
ASSENS SERRA JAUME M REMCAMBRILS
AVIA ELIAS JOSEP M M
BAENA DE BARBERÀ EDUARD M
BALLESTA MARTINEZ RUBÉN M
BANÚS SANTIAGO OSCAR M
BANÚS ZARAGOZA JUAN RAMON M
BARBERIA ASIER M
BARBERÍA MARCALAIN ASIER M
BÁRCENA GÓMEZ BEATRIZ F
BARCLAY ALISTAIR M
BARRACHINA PÉREZ SERGIO M
BARRADO RICKY M
BARRERA MARTIN LAURA F KMXTU
BARRIONUEVO SEPÚLVEDA RAQUEL F
BASCUÑANA CARRASCO LAURA F
BATET MARTÍ NATÀLIA F
BATISTA DELGADO MARC M
BAYA GARCIA MARI F INDEPENDENT
BELLMÀS SANZ RAMON M
BENITEZ MARTI SERGIO M
BEREȘOAIE SILVIA F
BERGADÀ CERDÀ JOSEP MARIA M LES TIETES I EL TIET
BERMÚDEZ CLAVIJO FRANCISCO JESÚS M
BERNAL SANTOS JESUS ANGEL M RUN SPEED TARRACO
BERNUES BARA CARLOS M TARRAGONA FONDISTES
BERTRAN BARCO ANDER M UCF CAMBRILS
BLANCO LÓPEZ JUAN M CLUB RUNNING VALDETORRES
BLANCO PIÑÓN DIEGO M
BLASCO PASTOR MARTA F SESGA RUNNERS
BLESA CAMBRA XAVI M
BOFARULL ROMAGUERA CAROL F
BONET ALBAREDA ROMAN M TRAVESSES SOLIDARIES
BONINA SILVA MERY F TARRAGONA FONDISTES
BORONAT MERCADÉ ROGER M C.E. TRAIL TARRACO
BORRERO PEDROLA MARIANO M
BOVÉ ETXEITA LAIA F
BOVÉ SOLANES MARC M
BRIA CUADRAT ABRIL F
BRIANSÓ FOLGADO ANTONI M C.E. ALLIBERADRENALINA
BRU BOADA NATALIA F TRAILSALOUENC
BRU CABRE JERONI M TARRAGONA FONDISTES
BRU GARCIA DIDAC M
BRUNET CRUZ JOEL M
BUENO CASADO MANUEL M RUN SPEED TÀRRACO
CABALLE MASSONI JORDI M
CABALLE MASSONI PAU M
CABALLE NORTE PERE M
CABANES PACHECO ELISABET F
CABEZAS MONTERO MANOLO M ATHLETIC TRACK TARRAGONA
CABRERA GIBERT VANESSA F
CADENAS SERGI M
CAIRE GARCIA ESTER F KMXTU
CAMA RIBES JOAN M
CAMACHO BARTOLÍ JESÚS M CE TRAIL TARRACO
CAMPOS MARTINASCHI PABLO M TARRAGONA FONDISTES
CANALES GUTIÉRREZ SILVANA F VIDING RUNNING CLUB
CANALS TARRIDA ANNA F
CANDADO SANZOL JAVIER M
CAPDEVILA CADENA GEMMA F SIJOPUCTUTAMBÉ #EPILEP
CARBÓN TAPIAS ARIADNA F
CARBÓN TAPIAS SARA F
CARLES OLIVÉ VICTOR M RUNNENGERS
CARMEN RAMÍREZ JOSE MANUEL M GUACH@S RUNNERS
CARMONA GAMA MANUEL M
CARMONA MORA TATIANA F
CARNERERO ARTACHO CRISTOBAL M NINGUNO
CARO TOST MANEL M INDEPENDENT
CARO VAN DER POEL MIGUEL M CLUB NATACIÒ TÀRRACO
CARRASCO JIMÉNEZ JOSÉ ANTONIO M
CARRASCO RUS PEDRO M RUN4LIFE
CARRASCO VILLARROEL OSCAR M
CARRIÓN RAQUEL F
CASADO GARCIA SARA F
CASARES GARCÍA SILVIA F
CASTAN ESTHER F C.E. ALLIBERADRENALINA
CASTAN GUINOVART SILVIA F
CASTELL BLASCO ALINA F
CASTELLS FUENTES ESTHER F
CASTELLVI GARCIA GEMMA F C.E. ALLIBERADRENALINA
CASTILLO PATXI M
CASTILLO CALLEJA MIGUEL ÁNGEL M
CASTILLO SANCHEZ HECTOR M
CASTRO JORDI M
CASTRO GONZALEZ JOAN M EL GIMNAS
CAYUELA HERNANDEZ JUANAN M
CEDRÓN CUEVAS DANIEL M
CERVERÓ AURED DAVID M URV
CIFRE MUÑOZ CRISTIAN M
CIOCOIU CONSTANTIN M
COCA GARCIA MIGUEL M RUN SPEED TÀRRACO
CODINA CANDELICH MARC M SALOU TRIATLO
COLELL SILES JOAN ANTONI M REM CAMBRILS
COLL FRANCÉS ROBERT M TARRAGONA FONDISTES
COMAS REULL MARTA F INDEPENDENT
CONDE MARTA F CEALLIBERADRENALINA
CONDE DÍEZ YASMINA F TRAVESSES SOLIDARIES
CORBACHO ROS MÍRIAM F
CORDERAS NIETO DAVINIA F
CORDERO DELGADO MIRIAM F
CORNAGO DÍAZ PEDRO M
CORRAL TRILLO MARI F
CORTÉS CC CONCHI F YOMELOGUISO
CORTÉS FERNÁNDEZ PAULA F C.E. ALLIBERADRENALINA
CORTES PIÑOL SANTIAGO M
CRAMP VINAIXA MIREIA F
CRESPO BLASCO SANTI M SESGA RUNNERS
CRISTINO DELGADO RAQUEL F
CROS JUDIT F C. E. ALLIBERADRENALINA
CUADRAT URBANO NOELIA F
CUCURULL GERARD M CLUB BASQUET VALLS
CUCURULL POCURULL ORIOL M COLLA JOVES XIQUETS DE VALLS
CUELLA GRACIA MONTSE F CE ALLIBERADRENALINA
CUESTA GONZALEZ SARAI F
CUESTA GONZÁLEZ TAMARA F
DAL PEZZO SALVADÓ DAVID M
DE LA CRUZ PEREZ LUIS M XQNOALEX?
DE LA CRUZ VILLARROEL MARIA F XQNOALEX?
DE LA FUENTE CORRAL MARÍA JOSÉ F
DE LA FUENTE TENOR MARTA F
DE LA MORENA GARCIA JOAQUIN M
DE LA TORRE ALDAVE DAVID M
DE LOS RIOS BLANCH GUIU M COLLA JOVE XIQUETS DE TARRAGONA
DE LOS RIOS BLANCH OLEGUER M COLLA JOVE XIQUETS DE TARRAGONA
DE LOS RIOS MARTINEZ SERGI M COLLA JOVE XIQUETS DE TARRAGONA
DE RIVAS PIE MAENA F KMXTU
DEL AGUILA PELLICER VICTOR M C.E. TRAIL TARRACO
DEL CAMPO SANZ PATRICIA F CLUB ATLETISME TARRAGONA
DEL LLANO GARCÍA SUSANA F
DIAZ BUTRON JOSE MIGUEL M CLUB ATLETISME TARRAGONA
DÍAZ CRISTINO HUGO M CLUB ATLETISME TARRAGONA
DÍAZ JEREZ CÈLIA F
DÍAZ JEREZ MARIA F
DIAZ SÁNCHEZ JOSE M. M
DIEZ CABALLERO MONTSE F CLUB NATACIO TARRACO
DÍEZ GUAL SÍLVIA F C.N. TÀRRACO
DOMENECH LARA VICTOR M BASF
DOMINGO GARCIA EDUARD M CORREDELONS
DOMINGO ICART EDUARD M CORREDELONS
DONADO ANGEL M
DORANTES LEAL ROSANA F GUACH@S RUNNERS
DUARTE SOLICHERO RAFA M TARRAGONA FONDISTES
DUCHARME ANDRE M
DURAN AYXENDRI JOANA F
DURAN MANCHÓN NOA F CN TÀRRACO
DURAN MARTÍ LLUÍS MARIA M CN TÀRRACO
ECHEVERRIA NAVA FIDEL ERNESTO M PROAM
EMBALO AMADU TIDJANE M TARRAGONA FONDISTES
ERASO SESMA ANTONIO M
ESCUDIER FERRÉ ERIC M
ESCUDIER MENÉNDEZ MARC M NATURAL DFN
ESPIN AGUADE PABLO M ATHLETIC TRACK MOUNTAIN
ESPIN CRAMP LAIA F
ESPINOSA BORREGO MARISA F
ESPINOSA GÓMEZ HUGO M
ESPINOSA GÓMEZ OSCAR M
ESPINOSA LLAURADÓ ÀNGEL M
ESTEBAN JIMÉNEZ FRANCISCO ANTONIO M
ESTEBAN MIÑARRO JAVIER M
ESTEVE CARRO DAVID M
ESTIVILL MARCH BLANCA F
ETXEBARRIA GURREA IKER M YOU CAN FIT
ETXEITA GORRITXATEGI MAITE F
FABIAN MARTÍN JUAN PEDRO M TARRAGONA FONDISTES
FABREGAS GALLART JOSE M
FAJARDO GIL CRISTHIAN M
FARELO DOMINGO BORJA M CLUB MONTEPENARUBIA COSTA DAURADA
FARIÑA LUCAS M
FARRE ESTEVE MARC M
FARRE GIMENO ALEJANDRO M
FARRIOLS SOLÀ CARLES M
FAULO MONTERDE JOSE MANUEL M CAS TARRAGONA
FERNANDEZ ALBERTO M
FERNÁNDEZ ABAD ORIOL M
FERNANDEZ CANADELL JOAN M
FERNANDEZ CANADELL ROGER M
FERNANDEZ CORTÉS ALBERTO M
FERNANDEZ FERRER FRANCISCO M
FERNÁNDEZ GONZÁLEZ ESTHER F
FERNANDEZ MARSAL DAVID M
FERNÁNDEZ VALLEJO IVAN M
FERNÁNDEZ VECIANA F°JAVIER M
FERRAN FORES OSCAR M AAEET
FERRAN JIMENEZ GUILLEM M CLUB ATLETISME TARRAGONA
FERRAN JIMENEZ HERNAN M CLUB ATLETISME TARRAGONA
FERRAN PEIG EDUARD M CLUB ATLETISME TARRAGONA
FERRAN PEREZ LLUÍS M AAEET
FERRÉ CARME F
FERRÉ AGUILÓ JÚLIA F
FERRE CALBET JOAN M
FERRÉ DÍAZ SÍLVIA F NATURAL DFN
FERRER GRAMAJE DOLORS F
FERRER MOYANO ANGEL M
FILGUERAS FERRANDO DAVID M
FÍSICO PÉREZ PACO M AAEET GRUP ATLETIC
FONOLL TASSIER LAURA F
FONTS RODON JORDI M
FORES TORRELL VANESA F AAEET
FORT CORT JOAN M SALOU TRIATLO COSTA DAURADA
FORTUNY JOAN M
FORTUNY CASSÀ PERE M
FRAGA LLOP MARCEL M
FRISACH PINA PAMELA F
FUENTES LÓPEZ PEDRO JOSÉ M
GABARRÓ PALAU SERGI M
GALENDE GUERRA ISAIAS M EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
GALLEGO TATA F C.E. ALLIBERADRENALINA
GALLEGO GÓMEZ QUIQUE M
GALLEGO GÓMEZ SARA F
GALLEGO MARTÍNEZ ENRIQUE M
GANDOLA CINTIA VALERIA F
GARCIA CAMENFORTE VERONICA F
GARCIA CLIMENT NIEVE F C.E. ALLIBERADRENALINA
GARCIA DIAZ PATRICIA F
GARCÍA ESPEJO OSCAR M
GARCIA GARCIA JUNCAL F
GARCIA GASULLA SARA F
GARCIA JIMENEZ RAFAEL M
GARCIA LOPEZ CRISTINA F JABALÍ
GARCIA MARTINEZ FELIPE M JABALI GARCIA
GARCÍA MASIP MARÍA VICTORIA F --
GARCÍA MINGUILLAN BORDAS OLGA F
GARCIA OLTRA EUGENIA F TARRAGONA FONDISTES
GARCÍA PAMPLONA CHECHU M
GARRETA CASASES LLUIS XAVIER M CLUB TRIATLO PROSAN
GARRIDO PACO SERGIO M
GASCON MAS CRISTINA F C.E. ALLIBERADRENALINA
GASCON MAS JUDITH F C.E. ALLIBERADRENALINA
GASOL FORN BIEL M COLLA JOVE XIQUETS DE TARRAGONA
GASOL FORN JÚLIA F COLLA JOVE XIQUETS DE TARRAGONA
GASOL MONNÉ JOAN M COLLA JOVE XIQUETS DE TARRAGONA
GASSÓ MARTÍ MARC M
GASSÓ MINGUET JAUME M ESPARDENYA VILALLONGA CAMP
GASSULL JUDITH F
GATELL ANGLÈS DAVID M
GEA JUAN ANDRÉS M
GELLIDA ALBIOL JESÚS M C. ATLETISME TARRAGONA
GIL FERNÁNDEZ DAVID M EMAPI
GIL PADIAL CRISTINA F
GIMÉNEZ MUÑIZ DAVID M
GIMÉNEZ MUÑIZ RAQUEL F
GINER AGUILAR DAVID M
GINER AGUILAR OLGA F
GISBERT GÓMEZ ANAÏS F
GISBERT GÓMEZ ISABEL F
GISBERT GÓMEZ JOAQUIN F
GISBERT SILVESTRE ROBERT M
GÓMEZ GARCÍA EVA F
GÓMEZ RODRÍGUEZ PAULINO M RUNNERGERS
GÓMEZ TOLOS BIANCA F RUN SPEED TÀRRACO
GOMEZ VIVES OSCAR M
GOMIS PRATS ROGER M C.E. ALLIBERADRENALINA
GONZALEZ AGUAYO DAVID M
GONZÁLEZ BATET SERGIO M
GONZÁLEZ CAPILLA JAIME M ATHLETIC TRACK TARRAGONA
GONZÁLEZ CARDO ABELARDO M
GONZÁLEZ CARRO VICTOR M
GONZALEZ COLAT PEP M REM CAMBRILS
GONZALEZ MIRANDA LAURA F
GONZALEZ PEREZ MAYLA F
GONZÁLEZ PINEL JONATHAN M
GRACIA MARTÍN JAVIER M
GRANÉ FELIU PERE M
GRAU OREÑA ANNA F
GRAU QUEROL NEUS F CAP
GRAU RUIZ LORENA INES F
GUASCH PRIETO CARLOS M
GUERRERO IVAN M
GUERRERO ÀLVAREZ DAVID M LES TIETES I EL TIET
GUERRERO ÀLVAREZ DOLORS F LES TIETES I EL TIET
GUIJARRO ÁLVAREZ DAVID M
GUTIERREZ DIAZ ANTONIO M K-RUNNERS
GUTIÉRREZ SANS BIBIANA F
GUZMAN GOMEZ ESTIBALIZ M
HERAS DIEZ VIRGINIA F
HEREDIA JUANJO M ROYAL TARRACO
HERNÀNDEZ CABALLÉ BERTA F
HERNÁNDEZ MARTIN LUIS M
HERNÁNDEZ PUIG BIEL M
HERNÀNDEZ SOCIAS HÈCTOR M
HERNANDEZ SOCIAS LAIA F
HERNANDO BLANCO SANTI M INDEPENDIENTE
HERNANDO GONZÁLEZ ATANASIO M
HERNANDO GONZÁLEZ JAVIER M
HERRERA DIEZ LEONARDO CÉSAR M ARGENTINA
HERRERA RULLO EVA F
HESSE FRAUKE F
HOLGADO ESTEBAN JUAN M
HOLGADO MARTINEZ CRISTINA M
HOMS ALVAREZ ELOI M AAEET
HORNOS SEGURA ANTON M
HUGUET MARIMON MARCEL M CONCA SENGLARS
HUGUET TORRELL SERGI M
HUGUET VALLVE XAVIER M C.E. TRAIL TARRACO
IANNELLI SIMONE M
IBÁÑEZ GONZÁLEZ ARIANNA F
IBÁÑEZ MARTÍN CELIA F
IBAÑEZ MARTIN ELOI M TARRAGONA FONDISTES
INGLÈS LÓPEZ XAVIER M C.E. TRAIL TARRACO
JACA HERRERA SERGIO M
JARDON GALLARDO FELIX M
JARDON SORIANO FELIX M
JAUSET PIÑERA SONIA F
JIMÉNEZ ALIAGA AURORA F
JIMÉNEZ ÁLVAREZ PERICO M LIBRE
JIMÉNEZ ORTEGA MARIO M XIQUETS DE TARRAGONA
JIMÉNEZ POLANCO DAVID M
JIMENEZ POLANCO LAURA F
JIMÉNEZ RODRÍGUEZ MANUEL M TARRAGONA FONDISTES
JOGLAR ARANGO MIGUEL M
JORDAN DEL POZO CÉSAR M CLUB NATACIÒ TÀRRACO
JORDÁN MARÍN CÉSAR M CLUB NATACIÒ TÀRRACO
JORDI ZABALA NÚRIA F
JOVER GABRIEL ANNA F US ESTIMEM NURIES
JUÁREZ ROMERO MANUEL M WILDTRAILTARRACO
JUBANY JAUME M
LADERA ONAINDIA DAVID M
LARA GARCÍA SERGIO M
LÁZARO BARRANCO JOSE M
LÁZARO BLASCO VÍCTOR M. M
LÁZARO RAMIREZ JOAQUÍN M CCRD
LEERSMACHER GÜNTER M
LEÓN ARJONA CARLOS M
LISARDE BEINAT MARIO M REM CAMBRILS
LLAMAS FORTUNY MARINA F
LLAMAS MONDÉJAR SILVIA F REM CAMBRILS
LLATSER GARCÍA-AJOFRIN CARLOS M
LLAVERO PORCEL NÚRIA F CLUB NATACIÒ TÀRRACO
LLEDÓ CLAVERO JUAN M
LLIGADAS PUIG GERARD M
LLOP HERRERA ELBA F
LLURBA SANCHEZ GEMMA F XIQUETS DEL SERRALLO
LÓPEZ DAVID M BEER RUNNERS & PUB HARBOR
LÓPEZ MARÍA ANGELES F C.E. ALLIBERADRENALINA
LOPEZ SERGIO M ANURA FITNES CLUB
LOPEZ ANTOLIN EVA F
LOPEZ BUENO JUAN CARLOS M
LÓPEZ BUENO MARIA DEL PRADO F
LÓPEZ CARDÚS FERNANDO M
LÓPEZ CASTRO PABLO M EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
LÓPEZ COSANO ROSA F C.E. ALLIBERADRENALINA
LÓPEZ EGEA MARCOS M
LÓPEZ MARTÍN ÁLVARO M
LORENTE VALL MERITXELL F AEC REUS - GEAM
LORITE JODAR OSCAR M
LOZANO FONS MARC M
LOZANO HERRERA MANUEL ALFONSO M
LOZANO SOLÀ CRISTIA M ZOIS CROSSFIT
LUCAS ONIEVA IVÁN M
LUNA ÁNGEL M
LUNA OLTRA MARISOL F C.E. ALLIBERADRENALINA
LUQUE CORPAS ANDRES M TARRAGONA FONDISTES
LUQUE PLANA ANGELA F
MACIAS BEDREGAL LAURA F
MANRÍQUEZ CANALES DIEGO M
MAÑÉ SENTÍS EDUARD M
MARCOS PALLEJÀ ALBERT M
MARI BARBADILLO MÒNICA F
MARI MARCOS MONTSE F ACTIVA'T RUNNERS
MARINE FORTUNY ANTONI M
MARQUEZ GUILLEN SONIA F
MARTÍ SANZ DAVID M CLUB EXCURSIONISTA SALOUENC
MARTIN DE LA LEONA VERA OLGA F
MARTÍN GUZMÁN DANIEL M CHASCA TEAM
MARTÍN GUZMÁN MIGUEL M
MARTÍN MUÑOZ ROSA MARIA F
MARTÍN SANZ PAULA F
MARTIN-SANZ CORTINA IGNACIO M
MARTÍNEZ CHRISTOPHERSEN ANDREA F
MARTÍNEZ FERNÁNDEZ ALEJANDRO M
MARTÍNEZ FERNÁNDEZ NOEMÍ F
MARTINEZ HURTADO FERMIN M RUNNENGERS
MARTÍNEZ RODRÍGUEZ MARTINA F
MARTINEZ RODRIGUEZ YOLANDA F
MARTÍNEZ SÁNCHEZ MONTSE F
MARTINEZ ZAMBRANA JUAN ANTONIO M EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
MARTORELL GOMEZ ALBERT M
MASSOT ADELL BLANCA F TARRAGONA FONDISTES
MASTELLA MICHELA F
MATEO FELIPE MANUEL M
MATEOS MOYA ANA F
MATURANA JUAN M
MATURANA ROSER F
MATURANA CASANOVAS ELOY M
MAYOL CABRÉ MARTA F
MAYOL PIZÁ FRANCISCO ANTONIO M
MAYOLAS SAURA EMMA F
MCCAFFREY BRIAN M
MEDINA MONREAL ANDRÉS M
MEDINA SALDAÑA ANDRÉS M
MEGIAS GRANDE JAVIER M #LOSGAMOSDELBRONX
MEJIAS SENDRA JOAQUIM M INDEPENDENT
MENDEZ OSCAR M C.E. TRAIL TARRACO
MÉNDEZ HIGUERO JOAN M
MERCADER AMEZCUA RAQUEL F C.E. ALLIBERADRENALINA
MESTRE BORRÀS JORDI M CENTRE EXCURCIONISTE EL SENDERO DE RIUDECOLS
MICÓ ALBARRACÍN ANA F C.E. TRAIL TARRACO
MICO FERNANDEZ CRISTINA F
MIGUEL BARTOLOME ALBERTO M EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
MIRATS VALDERAS POL M
MIRONOVA ELENA F
MISLATA ARVO MARCEL M
MISLATA VALLECILLO MARCEL M
MOGIO CABELLO DANIEL M
MOLINA CINTAS MARI CARMEN M ACTIVA'T RUNNERS
MONGUIÓ SANTÍN MANUEL EMILIO M
MONTALÀ PAU M
MONTANE LARA F MARAZUELA RUN & TRI
MONTANÉ MONTANÉ XAVIER M
MONTAÑÉS BORRAS MARÍA TERESA F SEROS ES MOU
MONTES GARCIA 6Q M REM CAMBRILS
MONTFORT HERNÀNDEZ CLÀUDIA F
MONTFORT NUÑEZ JOAN MIQUEL M TARRAGONA FONDISTES
MONTON CRUZ JOSE JAVIER M CN TARRACO
MONTORO CABRERA ADRIÁN M
MORALES FERNANDEZ RAFA M SALOU TRIATLÓ COSTA DAURADA
MORALES GARCÍA MARIONA F TARRAGONA FONDISTES
MORALES RUBIO KIKE M NATURALDFN
MORENO KENDRICK FCO. JAVIER M
MOYA ORTIZ XAVI M C.E. ALLIBERADRENALINA
MUÑOZ LAHOZ ÓSCAR M
MUÑÓZ LOPEZ JOAN M LLIURE
MUÑOZ MERINO RAMÓN M
MUÑOZ MOLINA LIDIA F BBVA CX
MURILLO MARTIN EMILIO M
MURTRÓ SOGAS JOSEP M
NADAL CARRO MARC M XIQUETS DE TARRAGONA
NAT NAVARRO JAUME M
NAT SAPERAS LAIA F
NAVARIDAS HERAS MATEO M
NAVARIDAS HERAS MIRANDA F
NAVARRO DELGADO RAFAEL M INDEPENDIENTE
NAVARRO FORTUÑO ADRIÁN M CLUB ATLETISMO RICKYSPORTEAM ALZIRA
NAVARRO ORTIZ ABEL M
NAVARRO UREÑA SACRAMENTO F
NAVAS JORDI M
NIETO MENDOZA PEDRO M
NIEVAS DÍAZ NURIA F
NIKOLIN DENIS M
NOGUERA DE GEA TONI M
NOGUEROL JOSÉ M
NOVO GARCIA JOSE RAMON M CEDA
OJADOS GONZALEZ ANGEL M
OJEDA SANZ LLEONARD M C.E. ALLIBERADRENALINA
OLESA VALLESPI JOSEP MARIA M COTA 705
OLIVA MARTIN GERARD M
OLIVAR LLAMAS ANGELS F
OLIVÉ CURTO MARINA F NATURAL DFN
OLIVÉ OLLÉ CARLES M CLUB BTT VILA-RODONA
OLIVER LARGO HUGO M C.E. TRAIL TARRACO
OLIVER NIETO DAVIS M C.E. TRAIL TARRACO
OLIVER NIETO MARTA F C.E. ALLIBERADRENALINA
OLIVET SANTANA ALBERT M C.E.ALLIBERADRENALINA
OREA VELASCO CARMEN F
ORTEGA PAPASEIT RAFAEL M
ORTEGA SALLA JANA F
ORTEGA SARLÉ JORDI M
PÁEZ GONZÁLEZ JESÚS M
PALACIO DESCARREGA CLARA F ESPORTISTES DE TARRAGONA
PALACIO DESCARREGA MARTINA F ESPORTISTES DE TARRAGONA
PALACIO PASTOR ALEX M ESPORTISTES DE TARRAGONA
PALACIOS GARCIA ANDRES M
PALACIOS LATRE MARTIN CARLOS M
PALAU CARULLA LOLA F SALOU TRIATLO
PARDO RIBAS FERRAN M
PARISI GÓMEZ SAM M
PARISI LUENGO ALBERT F
PASAMONTES GARCÍA SERGIO M
PASANO CENOZ ANA F INDEPENDENT
PASCUAL GINOVART EDUARD M CLUB EXCURSIONISTA SALOUENC
PASCUAL RAMÍREZ JOSÉ MARÍA M RUN SPEED TÀRRACO
PEDROSA GOMEZ MARI CARMEN F EMAPI
PELLICER CARDONA CARLOS M
PELLICER LOPEZ LEIRE F
PELLICER MASIP MONTSE F
PERALBO JURADO VÍCTOR MANUEL M C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
PERALBO JURADO VICTOR MANUEL M C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
PERALES RIOS DANIEL M CAMBRILS CLUB NATACIÓ
PERALES RIOS JOEL M CAMBRILS CLUB NATACIÓ
PERALTA GARCIA FRANCISCO PEDRO M
PERALVO CAÑON HUGO M
PÉREZ LAURA F
PEREZ BANUS JORDI M INDEPENDENT
PÉREZ CARRIÓN MARC M
PÉREZ GUILLEN ALBERT M
PÉREZ MUÑOZ JORDI M
PÉREZ MUÑOZ JOSEP M
PÉREZ MUÑOZ XAVIER M
PÉREZ PELLITERO FRANCISCO M C.E. ALLIBERADRENALINA
PÉREZ VÁZQUEZ JAVIER M
PERONA JORDI M EXIT ENTRENAMIENTOS
PIÉ SALVAT ROGER M BBVA CX
PINEDA ESTOPÀ ALBERT M
PLANA BONET MAITE F CORREDORSVALLS.CAT
PLANA I ESPANYOL PEP M CORREDORS.CAT
PLANA RAFÍ SÒNIA F
PLAZA CABESTANY ISMAEL M
PLAZA LEAL ALICIA F
PLAZA LEAL JOEL M
PLAZA TEIXIDO ROBERT M SEROS ES MOU
POLANCO MARTIN JUAN CARLOS M
POLANCO SOBRÍN PABLO M
PONCE FERNANDEZ PEDRO ANTONIO M CORREDORS PLATJA LLARGA
PONCE RODRIGUEZ INES F CORREDORS PLATJA LLARGA
PONCE RODRIGUEZ IRENE M CORREDORS PLATJA LLARGA
PONS ÁLVAREZ ANNA F REM CAMBRILS
PONS VÍCTOR EULALIA F REM CAMBRILS
PONS VICTOR JORDI M REM CAMBRILS
PONTNOU BARTOLI SONIA F
POY AGUADÉ MARTA F
PRADES MARTÍNEZ RICARD M
PREUSS MARKUS M INDEPENDIENTE
PRUNERA FIGUEROLA JOSEP MARIA M ATHLETIC TRACK TARRAGONA
PUERTAS INSA MANEL M TROTE - EXTREM
PUERTAS NUÑEZ MANEL M RUN SPEED TÀRRACO
PUIG LLAURADÓ ANA F
QUILEZ ROMANO MIGUEL ANGEL M
QUINTERO ROSSI WALTER M CLUB NATACIÒ TÀRRACO
RABADÀ GUARQUE MÒNICA F
RADUA LOPEZ FERNANDO M CROSSFIT TARRAGONA
RAFEL BURGOS MARTA F COLLA CASTELLERA DE SANT PERE I SANT PAU
RAMOS PEDROL SOFIA F
RANUSCHIO FRANCESCA F
REAL GATA EVA F RUN SPEED TÀRRACO
RECASENS LEÓN LAURA F
REDONDO LÓPEZ DIEGO M
REDONDO LÓPEZ MARÍA BELÉN M
REINOSO ROMERO ADRIAN M
RENTERO GÓMEZ YAIZA F
REQUENA RUIZ MARIA F
RESECO BRAVO VICTOR M C.E. TRAIL TARRACO
REVERTÉ HUERTA JOAN FRANCESC M
REYES GUINOVART DÍDAC M
RICART RODRÍGUEZ ESTER F #LOSGAMOSDELBRONX
RION ARCADI M
RIUS PAINOUS GEMMA F
ROCA CANALS LAIA F
ROCA CANALS XAVIER M
ROCA MOLNÉ JOAN M ZOIS CROSSFIT
RODRIGUEZ ELENA F ATLETES D'ALTAFULLA
RODRIGUEZ ARBO JORDI M KMXTU
RODRIGUEZ CABALLERO SONIA F CORREDORS PLATJA LLARGA
RODRÍGUEZ CASTELLANO ADRIÀ M
RODRÍGUEZ CASTELLANO CRISTIAN M
RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ ERNESTO M
RODRÍGUEZ LOZANO CLOE F
RODRÍGUEZ LOZANO ISMAEL M
RODRÍGUEZ SERAFINI NICOLÁS ALEJANDRO M RACING DE AVELLANEDA
RODRÍGUEZ SOTO HÉCTOR M
ROIG ALSINA MARIA F XIQUETS DE TARRAGONA
ROIG DURAN MIQUEL M
ROIG MICO NOA F
ROIG PLANAS JOSEP MIQUEL M
ROIG VIVES JOAN M INDEPENDENT
ROMAN SANCHO ENRIC M
ROMAN SANCHO MIQUEL M
ROMERO GAVILAN JULIA F CLUB NATACIÒ TÀRRACO
ROMERO PEREZ PATRICIA F
ROSA CARRASCO SANTOS M NINGUNO
ROSELL POBLET JOSEP M M C.N. TÀRRACO
ROSET CLAVERO GERARD M
ROSET CLAVERO POL M -
ROSILLO ORÓ MERCÈ F
ROVIRA BESSA ALVARO M
ROVIRA FARRÀS ELOI M AAEET
ROVIRA SOLE JOSEP MARIA M NATURAL DFN
RUANO HORTONEDA ESTHER F
RUBIO PADILLA BONI M
RUBIO PIÑOL JORDI M
RUIZ EDO JOAN M ATHLETIC TRACK TARRAGONA
RUIZ EDO XAVIER M ATHLETIC TRACK TARRAGONA
RUIZ LLAVERO IA F OCTOWAVE
RUIZ ORDOÑEZ ANA MARÍA F
SÁEZ PUIG TONI M BBVA CX
SAGUÉS MUÑOZ ESTHER F
SALLA ROVIRA MUNTSA F
SALVADO ALBERT M ...
SALVADO MOLERO JORDI M
SALVADÓ SAMPER GLÒRIA F
SAN GREGORIO GISPERT POL M
SAN GREGORIO LARRIBA RICARDO M CLUB NATACIÓ TÀRRACO
SAN SANTAMARÍA DAVID M RCNT
SANAHUJA GERARD M TARRAGONA FONDISTES
SANCHEZ LAURA F
SÁNCHEZ AGUILAR DAVID M
SANCHEZ AGUILAR JESUS M FACVAC
SÁNCHEZ BLASCO ESTEFANÍA F
SÁNCHEZ GARCÍA DAVID M
SANCHEZ GIL ORIOL M
SÁNCHEZ MARTÍN MARIA F
SÁNCHEZ MARTÍNEZ PABLO M
SANCHEZ SANTAELLA MARI CARMEN F TARRAGONA FONDISTES
SÁNCHEZ SEGOVIA ELVIRA F
SANCHEZ VALLEJO ANGELA F RUN SPEED TÀRRACO
SANCHEZ VALLEJO JUAN M RUN SPEED TÀRRACO
SANCHEZ VALLEJO PEDRO M RUN SPEED TÀRRACO
SANCHEZ-GUARDAMINO SORIANO LEIRE F CLUB NATACIÓ TARRACO
SANCHEZ-GUARDAMINO SORIANO NEREA F CLUB NATACIÓ TARRACO
SANCHO CALDEIRO VICENÇ M INDEPENDENT
SANS BALLART RAMON MARIA M
SANTOS SOLÓRZANO LUIS FERNANDO M
SANVISENS CABRE LAURA F CE TRAIL TARRACO
SASTRE CONESA XAVIER M
SAUREU ARTESONA SERGI M COLLA CASTELLERA SANT PERE I SANT PAU
SECO PRIETO ERIKA F
SEGARRA RIOLA GUILLEM M XIQUETS DE TARRAGONA
SEPULVEDA BALLSELLS LAURA F TARRAGONA FONDISTES
SEPULVEDA LOPEZ SEPU M TARRAGONA FONDISTES
SERENA CUESTA MIRIAM F
SERRA HANS DAVID M
SERRA SECALL TOMÀS M BASF
SERRAMIA FERNANDEZ SALVADOR M TARRAGONA FONDISTES
SERRANO ALDABÓ LUIS M
SERRANO FORNOS ALEX M
SERRANO SERRA LAURA F
SETO BORRAS RAMÓN M
SEVILLA VILLARES DAVID M C.E. ALLIBERADRENALINA
SIERRA LOPEZ VERONICA F
SIERRA OCHOA FRANCISCO M
SINTES VIDAL MIGUEL M MENORCA TRAIL
SOLA CASTILLO JULIO M
SOLA IGLESIAS SERGI M PRAETORIANS TEAM
SOLANO CASTELL LAURA F
SOLE BRU ANA MARIA F
SOLE ERENCIA ADRIÁ M VIRENQUE-GUCCI SERRANO
SOLÉ VIVES MIREIA F ALLIBERA ADRENALINA
SOLER BLASCO JOAQUIN M
SOLIS PACO M TARRAGONA FONDISTES
SOLTOIANU DOINA F
SOMOZA GONZALEZ FRANCISCO DE ASIS M NATURAL DFN
SORIANO ESCOBAR CRISTINA F
SORIANO PROCAS CARLOS M C.E. TRAIL TARRACO
STRANIERI SANTOS MARCO M
SUGRAÑES LÓPEZ TONI M CLUB BÀSQUET CONSTANTÍ
SUREDA GONZALEZ MARTA F
TABERNA DOMINGO ROMAN M
TABERNA HERRERA CARLA F
TABERNA HERRERA JANA F
TAMARGO LÓPEZ ALEJANDRO M
TAMARGO LÓPEZ RICARD M
TAMARGO MENÉNDEZ MANUEL SALVADOR M
TAPIA VALLEJO ISMAEL M RUN SPEED TÀRRACO
TEJERINA DELGADO IRENE F
TEJERO GONZÁLEZ JOSÉ M
TEJERO SÁNCHEZ ÁLEX M
TEJERO SÁNCHEZ HUGO M
TENO OLLERO FELIPE M
TISCAR SANCHEZ DAVID M
TOMÀS BATET ILLÀN M
TOMÀS GREGORIO ILLÀN M
TORO FLORES ISABEL F
TORRADO REYES DIEGO M
TORRE CRESPO MARINA F SESGA RUNNERS
TORRENTS LAPUERTA MARTI M ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
TORRES BLANCO CARLOS M
TORRES MOGIO JUAN JOSE M VIDING RUNNING CLUB
TORRES PÉREZ MANUEL M
TOUS TENDERO TERESA F
TOVAR GRACIA LAIA F
TOVAR MARTÍ TONI M ATHLETIC TRACK TARRAGONA
TRAVAGLINI VIVIANA F CLUB NATACIÒ TÀRRACO
TRINIDAD DURÁN ANTONIO M
TRUJILLO CASTELLANOS JUDIT M
VALBUENA PERAL LUIS ANGEL M C.E. ALLIBERADRENALINA
VALDERAS LOPEZ MARIA JOSE F
VALDÉS ESPINACH ALBERT M TARRAGONA FONDISTES
VALDIVIESO MARISSA F BRT COSTA DAURADA
VALENCIA MARTINEZ JOSE M CLUB NATACIO TARRACO
VALENCIA RANGIL ALBERT M
VALLDEPÉREZ FERRER LLUÍS M OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU
VALLVE BARBERO JORDI M
VAQUERO RODRÍGUEZ VANESSA F
VARGAS DIAZ XAVIER M
VARGAS SIMO RAMON M
VARO CASTILLL CRISTÓBAL M
VELA MACÍAS JESÚS M
VELASCO COCA ANTONIO M ATLETES D'ALTAFULLA
VELASCO FERNANDEZ SEBASTIAN M NINGUNO
VENDRELL BRIANSÓ NEUS F
VERDERES ALBARRACÍN JAUME M TARRAGONA FONDISTES
VERNET MAÑÉ SERGI M CON DIABETES TAMBIÉN SE PUEDE
VICARIO LARA DAVID M
VICENTE ESPINOSA MARC M
VIDAL ALVAREZ DAVID M
VIDAL CANALS JORDI M CERV
VIDAL DOMÈNECH DAVID M RUN SPEED TÀRRACO
VILA OLGA F ZOIS CROSSFIT
VILAPLANA GIL RAMON M CORREDELLONS
VILAPLANA ROVIRA ROGER M CORREDELLONS
VILCHES GRANERO JOSE LUIS M REM CAMBRILS
VILLA LÓPEZ CANDELA F
VILLA LÓPEZ CARMEN F
VILLA LÓPEZ LUCIA F
VILLA SICILIA JORGE M
VILLACORTA ANTÓN LEONARDO M
VILLACORTA APARICIO YOLANDA F
VILLALBA GONZALEZ LOLI F
VILLANOVA LLORENS ORIOL M
VILLANUEVA MORA RAUL M
VILLARES JIMÉNEZ EMILIO M C.N TARRACO
VILLARROEL ROSA MERCHE F RUN4LIFE
VIÑALS BLANCA ALBERT M
VIÑOLAS MARC M
VISO ACOSTA JOSE M XQNOALEX
VIUDEZ SEGOVIA PERE M AAEET
VIVAS GARCIA JONATHAN M
ZAPATERO GALÁN ANTONIO M TRAIL SALOUENC
ZEKRI MOHAMED M CLUB CICLISTA VILALLONGA DEL CAMP
ZEKRI ABETTOUY IMANE F